דינר מרגש לקרן עדי עד באולמי קונקורד

את קמפיין הצ׳רדי שקרן ׳עדי עד׳ צלחה השבוע בזכותכם, פתח אירוע דינר יוקרתי . ואת 300 המוזמנות שנכנסו בשערי אולמי קונקורד ברמת גן קידמו שולחנות ערוכים ואולם מעוצב בטוב טעם, סידורי פרחים ובמה מפוארת.

את הערב פתחה משפחת ברלין בכלי נגינה וסיפור אישי קורע לב. הבת, האח והאב משמשים על הבמה כחברי להקה הרמוניים ובזה אחר זה, עם פרישת עלילת חייהם המרגשת, עלו שני ילדיהם המאומצים ולבסוף אם השבט- אשה בעלת עיניים טובות ואמונה יוקדת.

מיד אחר כך נשא דברים הרב ישראל מאיר לאו רבה הראשי של תל אביב שדיבר אודות ׳עדי עד׳ והקשרים מרתקים מפרשת השבוע. בחתימת דבריו אמר ׳׳ עדי עד, והקרן קיימת לעולם הבא׳׳, כחלק מהרצאתו שנסובה סביב חשיבות המצווה הכל כך כבירה הזו של הכנסת כלה.

מעמד ההתרמה החגיגי הונחה ע"י הגב' חני גולדברג שברוב חן והדר הציגה מוצרים יקרי ערך. האווירה הייתה מחשמלת, מכל כיוון הרימו נשים את השלט המורה על מספר הכלות אותו הם מוכנות לאמץ. 10.. 18 ואף 20 כלות..
הרבנית הנדל נחכה באותה עת אל הבמה והעניקה ברכות חמות.

בין הנשים שאימצו 2 כלות ומעלה הוגרלו מתנות יקרות.

בפרס הראשון זכתה אסתי שטרית בכרטיס טיסה להאדיטש תרומת סמדר לכיש טורס.

בערב הוקרנו סרטונים מושקעים בהם דובר על חשיבות פעילותה של ׳עדי עד׳ מפי נשים שנושעו כתוצאה מתרומתן לקרן. הגב׳ ברכה טברדוביץ, מייסדת הארגון, הסבירה אודות הפעילות מסביב למעגל השנה, שיתפה ב"אני מאמין" של ׳עדי עד׳ והדגישה את גישתו של הרבי להרחיב בדברים טובים "אם יש לו מנה, שירצה מאתיים".

את הערב חתמה הזמרת יפוש ברכהן בשירה וזמרה ובאופן ספונטני קמו כולן ממקומותיהן ורקדו מתוך שמחה לקראת חג הגאולה י"ט כסלו

באנר פרסומי

© כל הזכויות שמורות 2020   |   קידום ובניית אתרים